אקוגן דלג על בר עליון
בר עליון
דלג על Banners
Banners

פרי FREE

פרי FREE חדש וחזק פי 5!!!

פרי FREE הנו מתקן לתליה על העץ ובתוכו מיכל פיתיון.

פרי FREE הנו מוצר חדשני מבית ביוםיד( BIOFEED) באריזה חדשה ופיתיון משיכה חזק במיוחד!

הפתיון והמתקן בטוחים לשימוש ומכילים רכיכים למשיכה, האכלה וקטילה של זבוב הים התיכון (CERATITIS CAPITATA) או זבוב הזית (BACTROCERAOLEAE) .

פרי FREE מושך את נקבת הזבוב באמצעות ריח, צבע וצורה. הנקבה נעמדת על המתקן, אוכלת את הפיתיון ונקטלת. המתקן תלוי ואינו בא במגע עם הפירות או העלים ועל כן אינו גורם לזיהום הפרי, העץ והסביבה.

השימוש בפרי FREE מפחית את הנגיעות ומהווה פיתרון להדברה מיטבית של  של זבובי פירות. יתרונות השימוש בפרי FREE הנם היעדר מגע של חומר רעל או שאריות רעל בפרי. בטוח למשתמש, לצרכן ולסביבה. מתאים לכל פינדקאי זבוב הים התיכון.

היחיד עם פתיון ייעודי לזבוב הזית ספציפי לחרק המטרה , אינו פוגע בחרקים מועילים ובכך משמר המאזן הביולוגי בגינה.

גינה שופעת - יותר פירות!

הפתרון המוביל למניעת נגיעות זבובי פירות, עקיצות, רקבון ונשירת פרי. פעולה פשוטה אחת תהפוך את הגינה שלך לשופעת פירות איכותיים, רק לקטוף ולאכול בהנאה!

הדברה ירוקה - יותר בריא!

הבריאות שלך ומשפחתך חשובה,פרי freeהינו מוצר ירוק, וידידותי לאדם ולסביבה. הצטרף למהפכה ותפסיק להשתמש בחומרי ריסוס רעילים הפוגמים בסביבה ובבריאות ילדינו.

תקנה פשוטה - ללא מאמץ!

את העבודה הקשה בטיפוח הגינה כבר עשית! את ההגנה עליה תשאיר לנו, תליה פשוטה תספק עבורך הגנה מלאה ל 150 יום, בלי כאבי ראש וללא מאמץ

פיתוח ישראלי חדשני

גאווה ישראלית, פיתוח כחול לבן חדשני ששם לנגד עיניו לחולל מהפכה עולמית בתחום החקלאות והגינו\ תוך שימת דגש על איכות הסביבה למען עתיד טוב יותר

 

  חזרה להדברת מזיקים

הדפסשלח לחבר
דלג על בר תחתון
בר תחתון
עבור לתוכן העמוד